Чи дозволено водієві перевищувати максимальну дозволену швидкість під час буксирування?

Допомога Експерта

Чітку відповідь на це запитання дасть пункт 12.9, згідно з ПДР:

«Водієві забороняється:

a) перевищувати максимальну швидкість, визначену технічною характеристикою цього транспортного засобу;

б) перевищувати максимальну швидкість, зазначену в пунктах 12.4, 12.5, 12.6 і 12.7, на ділянці дороги, де встановлено дорожні знаки 3.29, 3.31 або на транспортному засобі, на якому встановлено розпізнавальний знак відповідно до підпункту «и» пункту 30.3 цих Правил;

в) перешкоджати іншим транспортним засобам, рухаючись без потреби з дуже малою швидкістю;

г) різко гальмувати (крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді)».

Як бачимо, перевищувати максимальну швидкість забороняється в будь-якому випадку. Правильною відповіддю необхідно вибрати першу.

Порадьтеся з друзями: