Як Ви повинні вчинити в зображеній ситуації?

Допомога Експерта

На малюнку бачимо перешкоду на одній зі смуг руху — тій, яка розміщується посередині.

Також бачимо два встановлених знаки, розберемо їх опис докладніше, згідно з ПДР:

«Знак 1.37 «Дорожні роботи» встановлюється перед ділянкою дороги, на якому проводяться дорожні роботи.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку такої ділянки. У разі потреби знак увстановлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об’єкта».

Знак може бути встановлений на відстані 10—15 м до місця виконання короткочасних робіт на проїзній частині в населеному пункті.

У населених пунктах і поза населеними пунктами знак повторюється. Наступний знак установлюється на відстані не менше 50 м до початку небезпечної ділянки.

Знак — тимчасовий і встановлюється на період, необхідний для виконання відповідних робіт на дорозі». Він належить до попереджувальних.

«Знак 4.7 «Об’їзд перешкоди з правого боку» застосовується, щоб позначити, що об’їзд острівців безпеки і різноманітних перешкод, які є на проїзній частині, дозволяється з правого боку». Знак належить до наказових.

Таким чином, попереджувальний знак 1.37 інформує про те, що на позначеній ділянці дороги тимчасово проводяться дорожні роботи. З цієї причини потрібно позначити порядок об’їзду цієї ділянки дороги, тому застосовано наказовий знак 4.7 «Об’їзд перешкод з правого боку», який дозволяє об’їхати перешкоду тільки з правого боку. Відповідно, правильним варіантом буде другий — водій зобов’язаний виконати вимогу наказового знака 4.7 і перестроїтися на праву смугу руху.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo