Який із зображених знаків забороняє стоянку тільки в парні числа місяця?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання слід розібрати опис кожного з представлених заборонних дорожніх знаків, згідно з ПДР:

1 — «Знак 3.34 «Зупинку заборонено» забороняє зупинку і стоянку транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу)».

2 — «Знак 3.35 «Стоянку заборонено» забороняє стоянку всіх транспортних засобів».

3 — «Знак 3.36 «Стоянку заборонено по непарних числах місяця» забороняє стоянку транспортних засобів по непарних числах місяця».

4 — «Знак 3.37 «Стоянку заборонено по парних числах місяця» забороняє стоянку транспортних засобів по парних числах місяця.

Не поширюється дія знака:

• на водіїв з інвалідністю, які керують мотоколяскою або автомобілем з установленим розпізнавальним знаком «Водій з інвалідністю», на водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю, за умови наявності документів, що підтверджують інвалідність пасажира (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності);

• на таксі з увімкненим таксометром.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Дія знака поширюється тільки на той бік дороги, на якому він установлений.

Зона дії знака може бути зменшена табличкою 7.2.2 «Зона дії» на початку зони дії, а також установленням у кінці його зони дії дублюючого знака з табличкою 7.2.3 «Зона дії».

У разі одночасного застосування знаків 3.36 «Стоянку заборонено по непарних числах місяця» і 3.37 «Стоянку заборонено по парних числах місяця» час перестановки транспортних засобів з одного боку дороги на інший — з 19 до 24 год».

 Безсумнівно, правильною відповіддю буде четверта, яка відповідає знаку 3.37 «Стоянку заборонено по парних числах місяця».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo