Який із зображених дорожніх знаків забороняє рух з більшою швидкістю, ніж зазначено на знакові?

Допомога Експерта

Для відповіді на запитання розглянемо докладний опис кожного з представлених дорожніх знаків. Згідно з ПДР:

«Знак 4.17 «Кінець обмеження мінімальної швидкості» застосовується для позначення кінця зони дії знака 4.16 «Обмеження мінімальної швидкості». Знак належить до наказових.

«Знак 4.16 «Обмеження мінімальної швидкості» дозволяє рух із не меншою швидкістю, ніж зазначено на знакові, але й не більшою, ніж це передбачено пунктами 12.4, 12.5, 12.6, 12.7 цих Правил». Знак належить до наказових.

«Знак 5.30 «Рекомендована швидкість» застосовується для зазначення швидкості, з якою рекомендується рух на цій ділянці дороги, і встановлюється на початку ділянки, при цьому зона дії знака поширюється до найближчого перехрестя». Знак належить до інформаційно-вказівних.

«Знак 5.47 «Початок населеного пункту» застосовується для позначення початку населеного пункту, в якому на дорозі, де встановлений цей знак, не діють вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах. Знак встановлюється на фактичній межі забудови, яка прилягає до дороги». Він належить до інформаційно-вказівних.

«Знак 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» забороняє рух зі швидкістю, яка перевищує зазначену на знакові.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Зона дії знака може бути зменшена:

• встановленням в кінці зони його дії знака 3.30 «Кінець обмеження максимальної швидкості»;

• зміною на знакові величини максимальної швидкості руху.

Дія знака, що встановлений перед населеним пунктом, позначеним знаком 5.45 «Початок населеного пункту», поширюється до цього знака». Цей знак належить до заборонних.

Безсумнівно, правильним варіантом відповіді буде п’ятий, який відповідає заборонному знаку 3.29 «Обмеження максимальної швидкості».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo