З якою метою може бути встановлений даний дорожній знак?

Допомога Експерта

Розберемо опис представленого дорожнього знака докладніше, згідно з ПДР:

«Знак 3.21 «В’їзд заборонено» забороняє в’їзд усіх транспортних засобів з метою:

запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;

• запобігання виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених знаком 5.8 «Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів»;

• організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станцій тощо;

• запобігання в’їзду на окрему смугу руху, при цьому знак 3.21 має застосовуватися разом із табличкою 7.9 «Смуга руху»;

• запобігання в’їзду на дороги, які безпосередньо простягаються в межах прикордонної смуги до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів та механізмів, задіяних у виробництві відповідно до законодавства та за наявності відповідних на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Держприкордонслужби, ДМС, ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Національної поліції та органів прокуратури при виконанні оперативних і службових завдань).

Не поширюється дія знака на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету».

Як бачимо, все, що перераховано у варіантах 1, 2, 3, 4, буквально цитує і вказане в описі знака. Всі ці відповіді доповнюють одна одну і будуть правильними, тому слід обрати п’ятий варіант, який об’єднує всі ці відповіді — 1, 2, 3 і 4.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo