Чи дозволено Вам у зображеній ситуації рух прямо?

Допомога Експерта

На малюнку одразу звертаємо увагу на встановлений знак, розберемо його опис, згідно з ПДР:

«Знак 3.21 «В’їзд заборонено» забороняє в’їзд усіх транспортних засобів з метою:

• запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;

• запобігання виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених знаком 5.8 «Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів»;

• організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станціях тощо;

• запобігання в’їзду на окрему смугу руху, при цьому знак 3.21 має застосовуватися разом із табличкою 7.9 «Смуга руху»;

• запобігання в’їзду на дороги, які безпосередньо розташовуються в межах прикордонної смуги до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів та механізмів, задіяних у виробництві відповідно до законодавства та за наявності відповідних на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Держприкордонслужби, ДМС, ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Національної поліції та органів прокуратури під час виконання оперативних і службових завдань).

Не поширюється дія знака на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету». Знак належить до заборонних.

Правильною відповіддю буде третя — заборонено. Будьте уважні, інші варіанти відповідей — якщо ви там проживаєте або обслуговуєте підприємства, які там розташовані, — не є підставами для дозволу в’їзду та скасування поширення дії цього знака.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo