Дія даного дорожнього знака не поширюється:

Допомога Експерта

Щоб відповісти на це запитання, слід докладніше розібрати опис представленого дорожнього знака, він належить до заборонних, згідно з ПДР:

«Знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» забороняє рух вантажних автомобілів і составів транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т (якщо на знакові не зазначена маса) або тією, що перевищує зазначену на знакові, а також тракторів, самохідних машин і механізмів.

Не поширюється дія знака:

на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби мають в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому до місця призначення перехресті;

на вантажні автомобілі, які мають похилу білу смугу на зовнішній бічній поверхні або перевозять групи людей.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету».

Стає зрозумілим, що варіанти 1, 2, 3 збігаються з вищеописаним, однак правильною відповіддю виберемо п’яту, яка об’єднує вказане в них.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo