Який дорожній знак встановлено на дорозі, що перетинається, якщо для вас встановлено даний знак?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання слід для початку з’ясувати, що позначає знак, встановлений на дорозі, по якій рухаємося ми. Цей знак належить до знаків пріоритету, згідно з ПДР:

«При знаку 2.1 «Дати дорогу» водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що під’їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі, а за наявності таблички 7.8 «Напрямок головної дороги» — транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі.

Знак установлюється безпосередньо перед перехрестям або вузькою ділянкою дороги.

Поза населеними пунктами на дорогах з твердим покриттям знак повторюється з додатковою табличкою 7.1.1 «Відстань до об’єкта».

Як бачимо, в описі знака йдеться про надання права першочергового проїзду транспортним засобам, що під’їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі.

Відповідно, ми перебуваємо на другорядній дорозі, а дорога, що перетинається, — головна, і на ній встановлено знак пріоритету, який так і називається «Головна дорога».

Наведемо його опис, згідно з ПДР:

«Знак 2.3 «Головна дорога» надає право першочергового проїзду нерегульованих перехресть.

Знак установлюється безпосередньо перед перехрестям, а також на початку головної дороги. Знак обов’язково повторюється з табличкою 7.8 «Напрямок головної дороги» перед перехрестям, на якому головна дорога змінює свій напрямок, а також перед перехрестям зі складним плануванням».

Правильною відповіддю буде друга — знак пріоритету 2.3 «Головна дорога» зображений тут під номером 2.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo