Чим із перерахованого повинні бути обладнані автомобілі з механічною коробкою передач, що систематично використовуються для навчання водінню?

Допомога Експерта

Розберемо пункт 24.8, який стосується цього питання, згідно з ПДР:

«Транспортні засоби (за винятком мотоциклів, мопедів і квадроциклів), на яких проводиться навчання, повинні мати розпізнавальні знаки «Навчальний транспортний засіб» відповідно до вимог підпункту «к» пункту 30.3 цих Правил. Автомобілі, які систематично використовуються для навчання, також мають бути обладнані додатковими педалями зчеплення (якщо конструкція транспортного засобу передбачає педаль зчеплення), акселератора (якщо конструкція транспортного засобу допускає можливість обладнання такою педаллю) і гальмування, дзеркалом або дзеркалами заднього виду для спеціаліста з підготовки водіїв».

Зазначене у варіантах відповіді 1 і 2 збігається і буквально цитує вказане в пункті вище. Ці варіанти доповнюють один одного і будуть правильними, але оскільки правильною відповіддю може бути лише одна, це буде третій варіант, який об’єднує вказане у відповідях 1 і 2.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo