Який із зображених дорожніх знаків встановлюється при наближенні до перехрестя із другорядною дорогою?

Допомога Експерта

Слід розібрати докладні описи кожного з представлених дорожніх знаків, щоб не помилитися з правильною відповіддю. Згідно з ПДР:

Знак 1.21 «Перехрещення рівнозначних доріг» установлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак установлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об’єкта».

«Знак 1.22 «Перехрещення з другорядною дорогою» встановлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак установлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об’єкта».

«Знак 1.1 «Небезпечний поворот праворуч» попереджає про заокруглення дороги радіусом менше 500 м поза населеними пунктами і менше 150 м — у населених пунктах або про заокруглення з обмеженою оглядовістю.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак установлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об’єкта».

Усі вищенаведені дорожні знаки належать до попереджувальних.

«Табличка 7.8 «Напрямок головної дороги» вказує напрямок головної дороги на перехресті. Застосовується зі знаками 2.1, 2.2, 2.3.

Табличка розміщується безпосередньо під знаками, з якими вона застосовується».

Безсумнівно, що правильним варіантом відповіді буде другий, який відповідає знаку 1.22 «Перехрещення з другорядною дорогою».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo