Який із зображених дорожніх знаків встановлюється перед перетином дороги з трамвайною колією на перехресті з обмеженою оглядовістю?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання розберемо опис кожного з представлених дорожніх знаків. Згідно з ПДР:

«Знак 5.42.1 «Пункт зупинки трамвая» позначає початок посадкової площадки трамвая.

У нижній частині знака може бути нанесено зображення таблички 7.2.1 «Зона дії» із зазначенням протяжності посадкового майданчика». Знак належить до інформаційно-вказівних.

«Знак 1.20 «Перехрещення з трамвайною колією» встановлюється в місці перехрещення дороги з трамвайними коліями на перехресті з обмеженою оглядовістю чи поза ним.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об’єкта». Знак належить до попереджувальних.

«Знак 1.28 «Залізничний переїзд без шлагбаума» встановлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак установлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об’єкта».

Поза населеними пунктами знак повторюється. Наступний знак установлюється на відстані не менше 50 м до початку небезпечної ділянки». Знак належить до попереджувальних.

«Знак 1.29 «Одноколійна залізниця» позначає не обладнаний шлагбаумом переїзд через залізницю з однією колією.

Знак установлюється безпосередньо перед залізничним переїздом. За наявності на переїзді світлофорної сигналізації знак установлюється на одній опорі зі світлофором, а в разі її відсутності — на відстані не менше 20 м від найближчої рейки». Знак належить до попереджувальних.

Пункт 1.10 нагадає нам значення терміна «обмежена оглядовість», згідно з ПДР:

«Обмежена оглядовість — видимість дороги в напрямку руху, обмежена геометричними параметрами дороги, придорожніми інженерними спорудами, насадженнями та іншими об’єктами, а також транспортними засобами».

Безсумнівно, що правильним варіантом відповіді буде другий, який відповідає попереджувальному знаку 1.20 «Перехрещення з трамвайною колією».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo