Кому і в яких випадках водій легкового автомобіля повинен надати свій транспортний засіб?

Допомога Експерта

Розділ 2 Правил дорожнього руху розглядає обов’язки і права водіїв механічних транспортних засобів. Пункт 2.7 дасть чітку відповідь на це запитання, згідно з ПДР:

«Водій, крім водіїв транспортних засобів дипломатичних та інших представництв іноземних держав, міжнародних організацій, оперативних і спеціальних транспортних засобів, повинен надавати транспортний засіб:

a) поліцейським і працівникам охорони здоров’я для доставки до найближчого закладу охорони здоров’я осіб, які потребують екстреної (швидкої) медичної допомоги;

б) поліцейським для виконання непередбачених і невідкладних службових обов’язків, пов’язаних із переслідуванням правопорушників, доставкою їх до органів Національної поліції, і для транспортування пошкоджених транспортних засобів.

Примітки:

1. Для транспортування пошкоджених транспортних засобів залучаються лише вантажні автомобілі.

2. Особа, яка скористалася транспортним засобом, повинна видати довідку із зазначенням пройденої відстані, тривалості поїздки, свого прізвища, посади, номера посвідчення, повного найменування свого підрозділу чи організації».

Зверніть увагу, що описане в 1-му і 2-му варіантах відповіді повністю відповідає підпунктам «а» і «б» пункту 2.7 Правил. Тому 3-й варіант — «Все вищеперелічене» — буде правильною відповіддю на поставлене запитання.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo