Кому дозволено в'їзд у пішохідну зону?

Допомога Експерта

Насамперед розберемо докладніше представлений знак. Він належить до інформаційно-вказівних, згідно з ПДР:

«Знак 5.36 «Пішохідна зона» інформує про особливості та умови дорожнього руху, передбачені цими Правилами. Дія знака поширюється на всю позначену ним територію».

Особливості та умови дорожнього руху в пішохідних зонах регламентуються розділом 26 «Рух у житловій та пішохідній зоні». Щодо цього запитання звернемося до пункту 26.3, згідно з ПДР:

«У пішохідну зону в’їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, або автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком «Водій з інвалідністю», якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять пасажирів з інвалідністю. Якщо до об’єктів, розташованих на цій території, є інші під’їзди, водії повинні користуватися лише ними».

Таким чином, перелічене у відповідях 1, 2, 3 зазначено в наведеному вище пункті, тому правильним варіантом відповіді буде четвертий, який саме об’єднує відповіді 1, 2, 3.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo