На транспортному засобі з розпізнавальним знаком «Діти» під час посадки або висадки пасажирів із нього повинні бути ввімкнені:

Допомога Експерта

Звернемося до пункту 21.3, який стосується цього питання, згідно з ПДР:

«Перевезення автобусом (мікроавтобусом) організованої групи дітей здійснюється за умови обов’язкового проведення інструктажу з дітьми та супровідниками про правила безпечної поведінки під час руху та дії у разі виникнення аварійно небезпечних ситуацій чи скоєння дорожньо-транспортної пригоди. При цьому спереду і ззаду автобуса (мікроавтобуса) обов’язково встановлюється, згідно з вимогами підпункту «в» пункту 30.3 цих Правил, розпізнавальний знак «Діти».

Водій автобуса (мікроавтобуса), який здійснює перевезення організованих груп дітей, повинен мати водійський стаж щонайменше 5 років і посвідчення водія категорії «D».

На транспортному засобі з розпізнавальним знаком «Діти» під час посадки (висадки) в (з) нього пасажирів мають бути ввімкнені проблискові маячки оранжевого кольору та (або) аварійна світлова сигналізація».

З пункту 30.3 нагадаємо опис розпізнавального знака «Діти», згідно з ПДР:

«На відповідних транспортних засобах установлюються такі розпізнавальні знаки:

в) «Діти» — квадрат жовтого кольору з каймою червоного кольору і чорним зображенням символу дорожнього знака 1.33 «Діти» (сторона квадрата — не менш як 250 мм, кайма — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що перевозять організовані групи дітей».

Очевидно, що правильна відповідь — четверта.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo