За яких умов транспортному засобу, швидкість руху якого не повинна перевищувати 40 км/год. або який з технічних причин не може розвивати таку швидкість, дозволено рухатися ближче до лівого краю проїзної частини?

Допомога Експерта

Пункт 11.7 дасть чітку відповідь на це запитання, згідно з ПДР:

«Транспортні засоби, швидкість руху яких не має перевищувати 40 км/год або які з технічних причин не можуть розвивати таку швидкість, повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується обгін, об’їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом».

Як бачимо, вказане в обох відповідях — 2 і 3 — збігається і з зазначеним в пункті 11.7, однак правильною відповіддю буде четверта, яка об’єднує обидві ці відповіді.

Порадьтеся з друзями: