Чи дозволено транспортному засобу, швидкість руху якого з технічних причин не перевищує 40 км/год., рухатися по крайній лівій смузі?

Пункти ПДР

Пункт 11.7 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Допомога Експерта

Запитання стосується пункту 11.7, згідно з ПДР:

«Транспортні засоби, швидкість руху яких не має перевищувати 40 км/год або які з технічних причин не можуть розвивати таку швидкість, повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, якщо виконується обгін, об’їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде другий.

Порадьтеся з друзями: