У яких випадках, відповідно до Правил дорожнього руху, водій не може бути притягнений до відповідальності за порушення встановлених обмежень швидкості?

Допомога Експерта

Знайдемо відповідь на це запитання в пункті 12.10, згідно з ПДР:

«Додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом зі знаками обмеження швидкості руху 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» і 3.31 «Зона обмеження максимальної швидкості» обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, що попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта.

У разі якщо дорожні знаки обмеження швидкості руху 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» та/або 3.31 «Зона обмеження максимальної швидкості» встановлені з порушенням визначених цими Правилами вимог щодо їх введення чи з порушенням вимог національних стандартів або залишені після усунення обставин, за яких вони були встановлені, водій не може бути притягнений до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху».

Очевидно, що варіанти 1, 2, 3 доповнюють один одного і збігаються із зазначеним в пункті вище. Однак правильною відповіддю може бути лише одна, і це буде п’ятий варіант, який об’єднує вказане у відповідях 1, 2, 3.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo