Хто з водіїв вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 т і трактора правильно зайняв смугу для руху прямо?

Допомога Експерта

На малюнку бачимо регульоване перехрестя (пункт 16.1), на якому є дорога з трьома смугами для руху в одному напрямку. Всі транспортні засоби мають намір продовжувати рух прямо, але при цьому всі вони зайняли різні смуги (усі три), чекаючи сигналу світлофора, що дозволяє рух.

Пункт 11.6 допоможе розібратися в цьому питанні, згідно з ПДР:

«На дорогах, що мають три і більше смуги для руху в одному напрямку, вантажним автомобілям з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т, тракторам, самохідним машинам і механізмам дозволяється виїжджати на крайню ліву смугу лише для повороту ліворуч та розвороту, а в населених пунктах на дорогах з одностороннім рухом, крім цього, — для зупинки ліворуч, в дозволених випадках, з метою завантаження чи розвантаження».

Таким чином, займати крайню ліву смугу, продовжуючи рух прямо, заборонено, тобто вантажний автомобіль синього кольору порушує вимоги Правил.

Правильною відповіддю виберемо другу, зазначені в ній транспортні засоби правильно зайняли смуги для продовження руху прямо.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo