Чи має право водій вантажного автомобіля виїхати на смугу, призначену для зустрічного руху?

Допомога Експерта

Знайдемо значення терміна «вантажний автомобіль», згідно з пунктом 1.10 ПДР:

«Вантажний автомобіль — автомобіль, який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення вантажів».

Звернемося до пункту 11.3, згідно з ПДР:

«На дорогах з двостороннім рухом, які мають по одній смузі для руху в кожному напрямку, за відсутності суцільної лінії дорожньої розмітки чи відповідних дорожніх знаків виїзд на смугу зустрічного руху можливий лише для обгону та об’їзду перешкоди або зупинки чи стоянки біля лівого краю проїзної частини в населених пунктах у дозволених випадках, при цьому водії зустрічного напрямку мають перевагу».

Очевидно, що правильною відповіддю буде друга.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo