Де заборонене подавання звукового сигналу?

Допомога Експерта

Чітку відповідь на це запитання дасть пункт 9.5, згідно з ПДР:

«Подавати звукові сигнали у населених пунктах забороняється, крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді (ДТП)».

Також згадаємо заборонний знак, який забороняє подачу звукового сигналу, і винятки по ньому, якщо він буде встановлений на ділянках доріг поза населеними пунктами. Наведемо його опис, згідно з ПДР:

«Знак 3.33 «Подачу звукового сигналу заборонено» забороняє користуватися звуковими сигналами, крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Зона дії знака може бути зменшена застосуванням таблички 7.2.1 «Зона дії».

Як бачимо, вказане у варіантах 1 і 2 буде правильним, обидві відповіді доповнюють одна одну і збігаються з викладеним в пункті вище і описом знака. Правильним варіантом необхідно вибрати третій, який об’єднує вказане у відповідях 1 і 2.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo