На даний сигнал регулювальника рух дозволено:

Допомога Експерта

На малюнку бачимо, що трамвай 1 і сірий автомобіль мають намір повернути праворуч, трамвай 2 — ліворуч, а білий автомобіль — продовжити рух прямо.

Нагадаємо, що це перехрестя вважається регульованим (регулює рух регулювальник), а також це перехрестя рівнозначних доріг (немає знаків пріоритету, які позначали б головну і другорядну дороги).

Для відповіді на це запитання слід розуміти значення сигналів, які подає регулювальник. Наведемо пункт 8.8, згідно з ПДР:

«Сигнали регулювальника. Сигналами регулювальника є положення його корпуса, а також жести руками, в тому числі з жезлом або диском із червоним світлоповертачем, які вживаються в такому значенні:

б) права рука витягнута вперед:

з лівого боку — дозволено рух трамваю ліворуч, нерейковим транспортним засобам — у всіх напрямках; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною регулювальника;

з боку грудей — усім транспортним засобам дозволено рух лише праворуч;

• з правого боку і з боку спини — рух усіх транспортних засобів заборонено; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною регулювальника».

Стає зрозумілим, що в цій ситуації дозволено рух усіх транспортних засобів, які зображені, а саме трамваю 1, трамваю 2, білому і сірому автомобілям. Правильна відповідь — друга.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo