За яких умов дозволено перевозити людей гужовим транспортом?

Допомога Експерта

Звернемося до пункту 7.5, згідно з ПДР:

«Перевозити людей гужовим транспортом дозволяється за наявності умов, що виключають можливість перебування пасажирів за боковими та заднім габаритами транспортного засобу».

Як бачимо, варіанти 1 і 2 доповнюють один одний і збігаються із зазначеним у пункті вище, однак правильною необхідно вибрати третю відповідь, яка об’єднує вказане у цих варіантах.

Порадьтеся з друзями: