На якій відстані від транспортного засобу необхідно встановити знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар у випадках, передбачених Правилами дорожнього руху, на дорогах у населених пунктах?

Допомога Експерта

Запитання стосується пункту 9.10, згідно з ПДР:

«Разом з увімкненням аварійної світлової сигналізації слід установити знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар на відстані, що забезпечує безпеку дорожнього руху, але не ближче 20 м до транспортного засобу в населених пунктах і 40 м поза ними, у разі:

a) скоєння дорожньо-транспортної пригоди (ДТП);

б) вимушеної зупинки в місцях з обмеженою оглядовістю дороги хоча б в одному напрямку менше 100 м».

Бачимо, що правильне значення відстані — не менше 20 м — зазначено в першому варіанті відповіді, відповідно, він і буде правильним.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •