Чи дозволено використовувати звуковий сигнал для привертання уваги водія транспортного засобу, що обганяється, у населеному пункті?

Допомога Експерта

Однозначно відповісти на це запитання допоможе пункт 9.6, згідно з ПДР:

«Для привертання уваги водія транспортного засобу, який обганяється, можна застосовувати перемикання світла фар, а поза населеними пунктами — і звуковий сигнал».

Також нагадаємо пункт 9.5, згідно з ПДР:

«Подавати звукові сигнали у населених пунктах забороняється, крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді (ДТП)».

Таким чином, правильною відповіддю буде перша, що пояснюється вищенаведеними пунктами 9.5 та 9.6.

Порадьтеся з друзями: