На якому малюнку водій правильно подав сигнал перед поворотом праворуч?

Допомога Експерта

У запитанні йдеться про подачу сигналу повороту праворуч рукою. Пункт 9.3 допоможе розібратися в цьому питанні, згідно з ПДР:

«У разі відсутності або несправності світлових покажчиків повороту сигнали початку руху від правого краю проїзної частини, зупинки зліва, повороту ліворуч, розвороту або перестроювання на смугу руху ліворуч подаються лівою рукою, витягнутою в бік, або правою рукою, витягнутою в бік і зігнутою в лікті під прямим кутом вгору.

Сигнали початку руху від лівого краю проїзної частини, зупинки праворуч, повороту праворуч, перестроювання на смугу руху праворуч подаються правою рукою, витягнутою в бік, або лівою рукою, витягнутою в бік і зігнутою у лікті під прямим кутом вгору.

У разі відсутності або несправності сигналів гальмування такий сигнал подається лівою або правою рукою, піднятою вгору».

Бачимо, що на всіх малюнках сигнали подаються саме лівою рукою, проте витягнута в бік і зігнута в лікті під прямим кутом вгору рука водія тільки на малюнку 1. З цього випливає, що правильна відповідь — перша.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo