Чи повинні Ви як водій подавати сигнали світловим покажчиком перед перестроюванням?

Допомога Експерта

Розглянемо пункт 9.2, який допоможе розібратися в цьому питанні, згідно з ПДР:

«Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

a) перед початком руху і зупинкою;

б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом».

Виходячи з вищевикладеного, правильною відповіддю буде друга: «Повинен завжди».

Порадьтеся з друзями: