У якому місці водій повинен зупинити свій транспортний засіб у разі ввімкнення заборонного сигналу світлофора або підняття регулювальником руки вгору?

Допомога Експерта

Звернемося до пункту 8.10 для відповіді на це запитання, згідно з ПДР:

«У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінія)дорожнім знаком 5.62 «Місце зупинки», якщо їх немає — не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках — перед проїзною частиною, що перетинається, не створюючи перешкод для руху пішоходів».

Стає зрозумілим, що відповіді 1, 2, 3 збігаються із зазначеним в пункті вище, а значить усі вони будуть правильними. Четвертий варіант об’єднує в собі відповіді 1, 2, 3, тому буде єдиним правильним для вибору.

Порадьтеся з друзями: