При повороті праворуч Ви:

Пункти ПДР

Допомога Експерта

Це запитання стосується пункту 3.2, згідно з ПДР:

«У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).

На транспортних засобах, які рухаються в супроводжуваній колоні, повинно бути ввімкнено ближнє світло фар.

Якщо на такому транспортному засобі увімкнено проблискові маячки синього і червоного або лише червоного кольору, водії інших транспортних засобів зобов’язані зупинитися біля правого краю проїзної частини (на правому узбіччі). На дорозі з розділювальною смугою цю вимогу зобов’язані виконати водії транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку».

Зверніть увагу, на малюнку ми бачимо, що в автомобіля увімкнено проблискові маячки синього і червоного кольорів — згідно з Правилами водії інших транспортних засобів зобов’язані зупинитися біля правого краю проїзної частини (на правому узбіччі).

У будь-якому випадку водії інших транспортних засобів зобов’язані поступитися дорогою автомобілю з увімкненим проблисковим маячком та спеціальним звуковим сигналом.

Стає зрозумілим, що на це запитання правильним варіантом відповіді буде перший.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo