Які з перерахованих дій учасників дорожнього руху можуть призвести до виникнення небезпеки для руху під час перестроювання в транспортному потоці?

Допомога Експерта

Щоб правильно відповісти на запитання, слід логічно розібрати кожен із запропонованих варіантів:

1 — перебування автомобіля в «сліпій» (мертвій) зоні.

Тим і небезпечна ця зона, що під час перебування в ній транспортного засобу водій не спостерігає цей транспортний засіб у своїх дзеркалах заднього виду. Як результат, ця дія може призвести до виникнення аварійної ситуації при перестроюванні в транспортному потоці.

2 — різке гальмування попереду автомобіля, що рухається.

Ця дія небезпечна тим, що при перестроюванні увага водія, який має намір перестроїтися, зосереджена на дзеркалах заднього виду. Це необхідно для розуміння ситуації та обстановки на смузі руху, на яку має намір перестроїтися водій транспортного засобу. Якщо під час цього, автомобіль, який їде попереду, різко зупиниться, то з’являється висока ймовірність наїзду на нього автомобілем, який рухається позаду нього.

3 — різке прискорення автомобіля, що рухається позаду по сусідній смузі руху.

Коли водій починає маневр перестроювання в сусідню смугу руху, а водій транспортного засобу, який їде по цій смузі руху, починає прискорюватися, то потрапляє в «сліпу» (мертву) зону в дзеркалах заднього виду цього водія. Вище ми вже розбирали підвищену небезпеку під час перебування в такому положенні для учасників дорожнього руху.

4 — всі перераховані.

Ми з’ясували, що правильною відповіддю буде четверта, бо всі вищеописані дії з варіантів 1, 2, 3 можуть призвести до виникнення аварійної ситуації при перестроюванні в транспортному потоці.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo