Під час руху в темний час доби автомобіль, що рухався перед Вами, різко загальмував на смузі руху. Які Ваші дії в ситуації, що склалася, будуть найбезпечнішими?

Допомога Експерта

Розберемо кожен із представлених варіантів відповіді й опишемо міркування.

«Подати звуковий сигнал та об’їхати автомобіль, що зупинився, узбіччям». Оскільки ви ніколи не знаєте напевно, що спричинило зупинку автомобіля попереду (наприклад, це може бути серйозна аварія), об’їжджати, не впевнившись, що це буде безпечно для вас і вашого транспортного засобу, неприпустимо.

«Ввімкнути лівий покажчик повороту та об’їхати автомобіль, що зупинився, зустрічною смугою руху». Аналогічно поясненню вище — неприпустимо. Також виїзд на зустрічну смугу — особливо небезпечний маневр, і цей варіант відповіді ще більш необачний, ніж вищенаведений перший.

«Зупинитися в смузі руху, ввімкнувши аварійну світлову сигналізацію, та не об’їжджати автомобіль, що зупинився, не переконавшись у безпечності такого маневру». Так, це найбільш підходящий спосіб вирішення ситуації, що склалася на дорозі. Дотримання безпеки — найбільш важливий і головний аспект для всіх учасників дорожнього руху.

Логічно розмірковуючи, ми з’ясували, що правильним варіантом відповіді на це запитання буде третій.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo