Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Пункти ПДР

Допомога Експерта

Щоб визначити, що спільного між цими знаками, розберемо докладніше їхні описи, згідно з ПДР:

«Знак 5.8 «Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів» застосовується для позначення дороги, на якій рух транспортних засобів здійснюється за встановленим маршрутом по спеціально відведеній смузі назустріч загальному потоку транспортних засобів».

«Знак 5.11 «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів» застосовується для позначення смуги, яка призначена тільки для транспортних засобів, що рухаються за встановленими маршрутами, якщо рух по такій смузі здійснюється попутно із загальним потоком транспортних засобів. Дія знака поширюється на смугу руху, над якою він встановлений. Якщо знак встановлений праворуч від дороги, його дія поширюється на праву смугу руху.

Водій, який повертає праворуч на дорозі зі смугою для маршрутних транспортних засобів, відокремленою переривчастою лінією дорожньої розмітки, може виконати поворот з цієї смуги. У таких місцях дозволяється також заїжджати на неї під час виїзду на дорогу і для посадки чи висадки пасажирів біля правого краю проїзної частини».

Нескладно помітити, що загальне спостерігається і в назві, і в описі обох знаків — мова в них йде про рух маршрутних транспортних засобів, а саме обидва цих знаки інформують про смугу руху для маршрутних транспортних засобів. Третій варіант відповіді буде правильним.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo