У яких напрямках Вам дозволено рух?

Допомога Експерта

На малюнку бачимо регулювальника, який регулює рух на перехресті в цей момент часу.

Також бачимо дорожній знак пріоритету разом із табличкою під ним. Проте відповідно до пункту 8.3 керуватися в цій ситуації слід сигналами регулювальника, згідно з ПДР:

«Сигнали регулювальника мають перевагу перед сигналами світлофорів та вимогами дорожніх знаків і є обов’язковими для виконання.

Сигнали світлофорів, крім жовтого миготливого, мають перевагу перед дорожніми знаками пріоритету.

Водії та пішоходи повинні виконувати додаткові вимоги регулювальника, навіть якщо вони суперечать сигналам світлофорів, вимогам дорожніх знаків і розмітки».

Для відповіді на це запитання слід знати, що означають жести регулювальника. Для цього звернемося до пункту 8.8, згідно з ПДР:

«Сигнали регулювальника. Сигналами регулювальника є положення його корпуса, а також жести руками, в тому числі з жезлом або диском з червоним світлоповертачем, які мають таке значення:

а) руки витягнуті в боки, опущені, або права рука зігнута перед грудьми:

з лівого і правого боків — дозволено рух трамвая прямо, нерейковим транспортним засобам — прямо і праворуч; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною та перед грудьми регулювальника;

• з боку грудей і спини — рух усіх транспортних засобів і пішоходів заборонено».

Безсумнівно, що наш автомобіль належить до нерейкових транспортних засобів. На малюнку бачимо, що автомобіль розміщується з правого боку від регулювальника, а значить дозволяється рух прямо і праворуч. Правильна відповідь — четверта.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo