Що необхідно зробити заздалегідь перед використанням домкрата?

Допомога Експерта

Гідравлічний домкрат — це механізм, призначений для підйому різноманітних і досить великих вантажів. Головною особливістю домкрата на гідравліці є те, що з його допомогою можна підняти вагу до 50 т, використовуючи тільки зусилля однієї людини.

Міцна конструкція і спеціальний розподіл ваги на важелі та всередині домкрата, а також його гідравлічна основа дозволяють значно спростити для людини роботу з великими і габаритними вантажами. За допомогою такого домкрата, наприклад, можна підняти цілу вантажівку або контейнер з вантажем, а також невелику платформу.

При використанні підкатного домкрата необхідно обов’язково враховувати правила безпеки. Зокрема, автомобіль має стояти на рівній плоскій поверхні. Інакше він може відкотитися назад або вперед, що порушить стійкість домкрата, і під час підйому, а також у підвішеному стані автомобіль може звалитися на землю. Якщо немає можливості встановити автомобіль на рівну поверхню, то потрібно обов’язково поставити під колеса упори (противідкатні упори, цеглу або інші громіздкі та важкі предмети).

Правильною відповіддю буде третя.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo