Чи дозволено водієві автомобіля поворот ліворуч на даному перехресті в разі ввімкнення зеленого сигналу світлофора?

Допомога Експерта

На світлофорі ввімкнено червоний сигнал. Також бачимо чорні контурні стрілки на червоному і жовтому сигналах світлофора.

Розібратися в значеннях світлофора допоможе пункт 8.7.3, згідно з ПДР:

«Сигнали світлофора мають такі значення:

е) червоний сигнал, у тому числі миготливий, або два червоних миготливих сигнали забороняють рух;

ж) чорні контурні стрілки на червоному і жовтому сигналах не змінюють значення цих сигналів та інформують про дозволені напрямки руху при зеленому сигналі».

На сигналах світлофора нанесені контурні стрілки в напрямках прямо і праворуч, тобто при ввімкненні зеленого сигналу рух буде дозволено тільки в напрямках прямо і праворуч, відповідно. Правильний варіант відповіді — другий, поворот ліворуч буде заборонено.

Порадьтеся з друзями: