Як дізнатися сторону встановлення колеса і шини з направленим малюнком протектора?

Допомога Експерта

Незалежно від призначення автошин (для легкового автомобіля або позашляховика) вони поділяються на кілька основних видів:

Асиметричні шини — шини, малюнок протектора яких на зовнішній і внутрішній частині бігової доріжки різниться. Позначаються такими написами на боковині колеса: «Outside», «Inside», «Facing Out», «Side Facing Inwards» тощо.

Симетричні автошини — ці покришки із симетричним протектором, конструкцією корду і боковин. Їх можна встановлювати на автомобіль в будь-якому положенні.

Спрямовані шини — автомобільні покришки із точно спрямованим малюнком протектора, напрям обертання таких коліс позначається стрілкою на їхній боковині. Маркуються написом «Rotation» і стрілкою напрямку обертання.

Спрямовані шини встановлюються так, щоб при напрямку руху автомобіля вперед напрямок обертання колеса збігався з тим, куди вказує стрілка на боковині поруч із написом «Rotation».

«Ліві» і «праві» шини встановлюються точно відповідно до боків автомобіля, згідно з написом на протекторі «Righ»t (праві) або «Left» (ліві) (за ходом руху автомобіля вперед).

Стає зрозумілим, що другий варіант відповіді буде правильним.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo