Ким проводиться огляд на стан сп’яніння:

Допомога Експерта

Відповідь на це запитання знайдемо в такому документі:

«Інструкція про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції», згідно з цим документом:

«Інструкція про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Затверджено

Наказ Міністерства внутрішніх справ України,

Міністерства охорони здоров’я України

09.11.2015 р. № 1452/735

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

11 листопада 2015 р. за № 1413/27858

I.             Загальні положення

1.            Ця Інструкція визначає процедуру проведення огляду водіїв транспортних засобів на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі — стан сп’яніння), та оформлення результатів такого огляду.

5.            Ця Інструкція не поширюється на проведення судово-медичної та судово-психіатричної експертиз.

6.            Огляд на стан сп’яніння проводиться:

-              поліцейським на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів, дозволених до застосування МОЗ та Держспоживстандартом (далі — спеціальні технічні засоби);

-              лікарем закладу охорони здоров’я (у сільській місцевості за відсутності лікаря — фельдшером фельдшерсько-акушерського пункту, який пройшов спеціальну підготовку).

II.            Проведення огляду на стан алкогольного сп’яніння поліцейським і оформлення його результатів

6.            Огляд на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу проводиться в присутності двох свідків.

III.          Проведення огляду на стан сп’яніння в закладах охорони здоров’я і оформлення його результатів

3.            Огляд у закладах охорони здоров’я щодо виявлення стану сп’яніння проводиться лікарем закладу охорони здоров’я (у сільській місцевості за відсутності лікаря — фельдшером фельдшерсько-акушерського пункту), який пройшов тематичне удосконалення за відповідною програмою згідно з чинним законодавством…»

Стає зрозумілим, що огляд на стан сп’яніння, згідно з вищенаведеною Інструкцією, проводиться поліцейським на місці зупинки транспортного засобу в присутності двох свідків або лікарем закладу охорони здоров’я, який має право на проведення такого огляду. Викладене у відповідях 2 і 3 правильне, отже, правильним варіантом відповіді буде п’ятий, який об’єднує в собі зазначене в обох перерахованих варіантах відповіді.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo