При особистому огляді Вашого автомобіля необхідною умовою є:

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання звернемося до статті 264 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

«Особистий огляд може провадитись уповноваженими на те посадовими особами органів Служби безпеки України, внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, воєнізованої охорони, цивільної авіації, митниці та органів прикордонної служби, центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, а у випадках, прямо передбачених законами України, також і інших органів.

Особистий огляд може здійснюватися уповноваженою на те особою однієї статі з оглядуваним і в присутності двох понятих тієї ж статі.

Огляд речей, ручної поклажі, багажу, знарядь полювання і лову риби, добутої продукції, транспортних засобів та інших предметів здійснюється, як правило, в присутності особи, у власності (володінні) якої вони є. У невідкладних випадках зазначені речі, предмети можуть піддаватися огляду за участі двох понятих під час відсутності власника.

Про особистий огляд, огляд речей складається протокол або про це робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення чи в протоколі про адміністративне затримання.

Особистий огляд, огляд речей на митниці здійснюється в порядку, встановленому Митним кодексом України».

Стає зрозумілим, що правильною відповіддю слід вибрати третю.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo