За які правопорушення Вас можуть позбавити права керування:

Допомога Експерта

Перелік порушень і сума штрафів за порушення ПДР встановлені Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Цитувати повністю статті не будемо, розберемо лише наведені варіанти відповідей.

Станом на 23.12.2018:

Стаття 121 частина 6 (170 грн) - за керування транспортним засобом, не зареєстрованими або не перереєстрованим в установленому порядку.

Стаття 122 частина 1 (255 грн або 50 штрафних балів) - перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 20 км \ год, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки.

Стаття 123 частина 2 (850 грн *) - в'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонено;

* Штраф з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування траснпортних засобами на строк від 6 місяців до 1 року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.


Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo