Вкажіть, що потрібно перевірити перед початком руху.

Допомога Експерта

Перед виїздом перевірте технічний стан автомобіля. Ви витратите не більше 10 хвилин, проте будете впевнені в справності систем і агрегатів автомобіля. Перевірку необхідно виконувати і при щоденній експлуатації автомобіля, навіть якщо вам здається, що все працює бездоганно. Частину робіт можна виконати під час прогріву двигуна, заощадивши таким чином кілька хвилин.

Перед поїздкою на нерухомому автомобілі обов’язково перевірте роботу всіх педалей. Гальмівну систему можна перевірити, натиснувши на педаль гальма. Якщо педаль без опору «провалилася» до підлоги, значить гальмівна система несправна. Експлуатація такого автомобіля заборонена.

Очистіть від бруду і пилу всі стекла, дзеркала і фари автомобіля, а також його державні номерні знаки. Брудні або запилені стекла, дзеркала і фари не забезпечать вам необхідної видимості, огляду й освітлення дороги. Забруднені номерні знаки є адміністративним правопорушенням, і за це стягується штраф.

Перевірте працездатність габаритного, ближнього і дальнього світла фар, протитуманних фар, стоп-сигналів, покажчиків повороту й аварійної сигналізації. Також важливо перевірити працездатність звукового сигналу.

Як бачимо, вказане в першому і другому варіантах відповіді буде правильним, однак слід вибрати третю відповідь, яка об’єднує обидві ці відповіді.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo