Чи завжди на оперативному транспортному засобі, що виконує невідкладне службове завдання, поряд з увімкненими проблисковими маячками червоного або синього кольору необхідно вмикати спеціальний звуковий сигнал?

Допомога Експерта

Звернемося до пункту 3.1 для відповіді на це запитання, згідно з ПДР:

«Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови ввімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу, а також забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності потреби додаткового привернення уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений».

Друга відповідь буде правильною.

Порадьтеся з друзями: