Чи зобов'язаний водій перевіряти технічний стан транспортного засобу перед виїздом?

Допомога Експерта

Це запитання стосується пункту 2.3, згідно з ПДР:

«Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

a) перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу».

Як бачимо, якихось умов або винятків у пункті 2.3 не наведено, тому правильний варіант відповіді: «Зобов’язаний в будь-якому випадку».

Порадьтеся з друзями: