Яка з табличок встановлюється із зображеним дорожнім знаком?

Допомога Експерта

Наведемо опис представленого дорожнього знака. Він належить до попереджувальних, згідно з ПДР:

«Знак 1.39 «Аварійно-небезпечна ділянка (Інша небезпека)» встановлюється перед небезпечною ділянкою дороги в місцях, де ширина проїзної частини, радіуси заокруглень тощо не відповідають вимогам будівельних норм, а також попереджує про наближення до місця чи ділянки концентрації дорожньо-транспортних пригод.

У разі встановлення знака 1.39 у місцях або на ділянках концентрації дорожньо-транспортних пригод залежно від виду небезпеки разом зі знаком обов’язково встановлюються таблички 7.21.1, 7.21.2, 7.21.3, 7.21.4 «Вид небезпеки».

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак установлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об’єкта».

Тепер наведемо описи кожної з табличок, згідно з ПДР:

1 — «Табличка 7.21.1 «Вид небезпеки» встановлюється зі знаком 1.39 «Аварійно-небезпечна ділянка (Інша небезпека)» та інформує про можливий вид дорожньо-транспортної пригоди».

2 — «Табличка 7.21.2 «Вид небезпеки» встановлюється зі знаком 1.39 «Аварійно-небезпечна ділянка (Інша небезпека)» та інформує про можливий вид дорожньо-транспортної пригоди».

3 — «Табличка 7.21.3 «Вид небезпеки» встановлюється зі знаком 1.39 «Аварійно-небезпечна ділянка (Інша небезпека)» та інформує про можливий вид дорожньо-транспортної пригоди».

4 — «Табличка 7.21.4 «Вид небезпеки» встановлюється зі знаком 1.39 «Аварійно-небезпечна ділянка (Інша небезпека)» та інформує про можливий вид дорожньо-транспортної пригоди».

Стає зрозумілим, що описи всіх табличок ідентичні — всі вони інформують про можливий вид дорожньо-транспортної пригоди, а також всі вони встановлюються з попереджувальним знаком 1.39. У такому разі правильною відповіддю буде п’ята — всі перераховані вище таблички.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo