У якому випадку велосипедистам дозволено рухатись тротуарами і пішохідними доріжками?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 6.6, згідно з ПДР:

«Велосипедисту забороняється:

a) керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості — з вимкненим ліхтарем (фарою) чи без світлоповертачів;

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;

в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);

г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;

ґ) їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок);

д) перевозити пасажирів на велосипеді (за винятком дітей до 7 років, які перевозяться на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками);

е) буксирувати велосипеди;

є) буксирувати причіп, не передбачений для експлуатації з велосипедом».

Очевидно, що правильною відповіддю буде друга, яка буквально цитує вказане в підпункті «в» пункту 6.6.

Порадьтеся з друзями: