Який із зображених дорожніх знаків встановлюється на межі закінчення щільної забудови і скасовує обмеження максимальної дозволеної швидкості руху, повертаючи стандартні швидкісні режими?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання слід розібрати докладніше кожен із представлених дорожніх знаків, згідно з ПДР:

1 — «Знак 5.35 «Кінець житлової зони» застосовується для позначення кінця житлової зони». Знак належить до інформаційно-вказівних.

2 — «Знак 5.4 «Кінець дороги для автомобілів» застосовується для позначення кінця дороги, позначеної знаком 5.3 «Дорога для автомобілів». Знак належить до інформаційно-вказівних.

3 — «Знак 3.32 «Кінець зони обмеження максимальної швидкості» скасовує дію знака 3.31 «Зона обмеження максимальної швидкості». Знак належить до заборонних.

4 — «Знак 5.54 «Кінець забудови населеного пункту». застосовується виключно в межах населених пунктів, початок яких позначено знаком 5.51 «Початок населеного пункту», — після такого знака та на межі закінчення щільної забудови безпосередньо поблизу проїзної частини (за умови подальшого відсутності такої забудови). Знак означає скасування обмеження максимальної дозволеної швидкості в межах 50 км/год (з 01.01.2018) та перехід до стандартного швидкісного режиму дороги, на якій він установлений». Знак належить до інформаційно-вказівних.

5 — «Знак 5.52 «Кінець населеного пункту» позначає кінець населеного пункту, позначеного знаком 5.51 «Початок населеного пункту». Знак належить до інформаційно-вказівних.

Очевидно, що із запропонованих знаків підходящим для відповіді на це запитання буде четвертий, який відповідає знаку «Знак 5.54 «Кінець забудови населеного пункту». і належить до інформаційно-вказівних. Правильний варіант відповіді, відповідно, четвертий.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo