Який із зображених дорожніх знаків інформує водіїв про місце, де смуга для розгону прилягає до основної смуги руху на одному рівні з правого боку?

Допомога Експерта

Для відповіді на запитання розберемо описи кожного з представлених дорожніх знаків. Усі ці знаки належать до інформаційно-вказівних.

Згідно з ПДР:

1 — «Знак 5.20.1 «Початок додаткової смуги руху» інформує про початок додаткової смуги руху на підйомі або смуги гальмування».

2 — «Знак 5.21.1 «Кінець додаткової смуги руху» вказує на кінець додаткової смуги або смуги розгону».

3 — «Знак 5.27.1 «Зміна напрямку руху на дорозі з розділювальною смугою» показує напрямок об’їзду закритої для руху ділянки проїзної частини на дорозі з розділювальною смугою».

4 — «Знак 5.20.2 «Початок додаткової смуги руху» інформує про початок додаткової смуги руху зліва на підйомі чи початок смуги гальмування перед перехрестям для повороту ліворуч або розвороту».

5 — «Знак 5.22 «Прилягання смуги для розгону транспортних засобів» інформує про наявність примикання смуги для розгону на одному рівні з правого боку».

Очевидно, що правильною відповіддю буде п’ята, яка відповідає знаку 5.22 «Прилягання смуги для розгону транспортних засобів».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo