Який із зображених дорожніх знаків інформує про кінець ділянки дороги, де на одній або кількох смугах напрямок руху може змінюватися на протилежний?

Допомога Експерта

Наведемо описи представлених дорожніх знаків — це допоможе відповісти на це запитання. Згідно з ПДР:

1 — «Знак 5.6 «Кінець дороги з одностороннім рухом» застосовується для позначення кінця дороги або проїзної частини, позначеної знаком 5.5 «Дорога з одностороннім рухом».

2 — «Знак 5.14 «Кінець дороги з реверсивним рухом» застосовується для позначення кінця дороги, позначеної знаком 5.13 «Дорога з реверсивним рухом».

Наведемо також опис знака 5.13 для кращого розуміння терміна «реверсивний рух», згідно з ПДР:

«Знак 5.13 «Дорога з реверсивним рухом» застосовується для позначення початку ділянки дороги, на якій по одній або кількох смугах напрямок руху може змінюватися на протилежний».

3 — «Знак 5.21.2 «Кінець додаткової смуги руху» вказує на кінець смуги, призначеної для руху в цьому напрямку».

4 — «Знак 5.9 «Кінець дороги зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів» застосовується для позначення кінця дії знака 5.8 «Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів».

Усі перераховані вище знаки належать до інформаційно-вказівних.

5 — «Знак 2.5 «Перевага зустрічного руху» забороняє в’їзд на вузьку ділянку дороги, якщо це може утруднити зустрічний рух. Водій повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, які перебувають на вузькій ділянці.

Знак установлюється безпосередньо перед перехрестям або вузькою ділянкою дороги». Належить до знаків пріоритету.

Стає зрозумілим, що правильною відповіддю на це запитання буде тільки друга, яка відповідає знаку 5.14 «Кінець дороги з реверсивним рухом».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo