Який час дається водіям для перестановки транспортних засобів з одного боку дороги на другий у разі одночасного встановлення зображених дорожніх знаків?

Допомога Експерта

Розберемо опис цих дорожніх знаків. Обидва знаки належать до заборонних. Згідно з ПДР:

«Знак 3.36 «Стоянку заборонено по непарних числах місяця» забороняє стоянку транспортних засобів по непарних числах місяця.

Знак 3.37 «Стоянку заборонено по парних числах місяця» забороняє стоянку транспортних засобів по парних числах місяця.

Не поширюється дія знака:

• на водіїв з інвалідністю, які керують мотоколяскою або автомобілем з встановленим розпізнавальним знаком «Водій з інвалідністю», на водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю, за умови наявності документів, що підтверджують інвалідність пасажира (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності);

• на таксі з увімкненим таксометром.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Дія знака поширюється тільки на той бік дороги, на якому він встановлений.

Зона дії знака може бути зменшена табличкою 7.2.2 «Зона дії» на початку зони дії, а також установленням у кінці його зони дії дублюючого знака з табличкою 7.2.3 «Зона дії».

У разі одночасного застосування знаків 3.36 «Стоянку заборонено по непарних числах місяця» і 3.37 «Стоянку заборонено по парних числах місяця» час перестановки транспортних засобів з одного боку дороги на інший — з 19 до 24 год».

Однозначно, правильною відповіддю буде друга.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo