У якому напрямку Вам дозволено рух у даній ситуації?

Допомога Експерта

Щоб вибрати правильний варіант відповіді, розберемо кожен напрямок окремо:

А - прямо, також встановлено заборонний знак 3.21 «В'їзд заборонено» та під ним табличка (300 м) 7.1.1 «Відстань до об'єкта». Згідно ПДР: «Знак 3.21« В'їзд заборонено »забороняє в'їзд усіх транспортних засобів ... Не поширюється дія знака на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Зона дії знака - від місця установки до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, - до кінця населеного пункту ». Дія знака починається безпосередньо з місця установки.

«Табличка 7.1.1« Відстань до об'єкта »позначає дистанцію від знака до початку небезпечної ділянки, місця запровадження відповідного обмеження або певного об'єкта (місця), розташованого попереду за ходом руху. Табличка розміщується безпосередньо під знаками, до яких вона застосовується ». Таким чином, в'їзд буде заборонений ЧЕРЕЗ 300 метрів, що означає, що в даній ситуації, на малюнку рух в напрямку прямо буде дозволено.

Б - поворот ліворуч. Тут спостерігаємо горизонтальну дорожню розмітку 1.1 (вузька суцільна лінія), яка розділяє транспортні потоки протилежних напрямків і позначає межі смуг руху на дорогах. Лінію перетинати забороняється. Але в разі повороту ліворуч бачимо, що лінія переривається, тобто в цьому місці можна зробити поворот ліворуч, не порушуючи ПДР при цьому.

В - розворот. Ситуація аналогічна напрямку Б - повороту наліво, описаного вище. Розворот в даному місці можливий, так як вузька суцільна лінія тут переривається.

Таким чином, правильною відповіддю буде четверта. Рух дозволено у всiх напрямках.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo