Який із розпізнавальних знаків встановлюється на транспортних засобах, якими керують водії зі стажем до двох років?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання докладніше розглянемо опис представлених розпізнавальних знаків. Згідно з пунктом 30.3 ПДР:

«На відповідних транспортних засобах установлюються такі розпізнавальні знаки:

б) «Глухий водій» — круг жовтого кольору діаметром 160 мм із нанесеними всередині трьома чорними кружками діаметром 40 мм, розташованими по кутах уявного рівностороннього трикутника, вершина якого спрямована донизу. Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, якими керують глухі або глухонімі водії;

и) «Обмеження максимальної швидкості» — зображення дорожнього знака 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» із зазначенням дозволеної швидкості (діаметр знака — не менше 160 мм, ширина кайми — 1/10 діаметра). Знак розміщується (наноситься) ззаду ліворуч на механічних транспортних засобах, якими керують водії зі стажем до 2 років, великовагових і великогабаритних транспортних засобах, транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів, у разі перевезення вантажним автомобілем пасажирів, а також у випадках, коли максимальна швидкість транспортного засобу згідно з його технічною характеристикою або окремими умовами руху, визначеними органами Національної поліції, нижче встановленої в пунктах 12.6 і 12.7 цих Правил;

к) «Навчальний транспортний засіб» — рівносторонній трикутник білого кольору з вершиною догори і каймою червоного кольору, в який вписано літеру «У» чорного кольору (сторона — не менше 200 мм, ширина кайми — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, які використовуються для навчання водінню (допускається встановлення двостороннього знака на даху легкового автомобіля)».

Безсумнівно, правильним варіантом відповіді буде третій, на якому зображений розпізнавальний знак «Обмеження максимальної швидкості».

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo