Який із розпізнавальних знаків встановлюється на транспортних засобах, що перевозять небезпечні вантажі?

Допомога Експерта

Щоб розібратися в цьому питанні, слід навести описи кожного з представлених розпізнавальних знаків докладніше, згідно з пунктом 30.3 ПДР:

1 — «д) «Інформаційна таблиця небезпечного вантажу» — прямокутник оранжевого кольору зі світловідбивною поверхнею і каймою чорного кольору. Розміри знака, написи ідентифікаційних номерів виду небезпеки і небезпечної речовини та його розміщення на транспортних засобах визначаються Європейською Угодою про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів».

2 — «е) «Знак небезпеки» — інформаційна таблиця у формі ромба, на якій зображено знак небезпеки. Зображення, розміри і розміщення таблиць на транспортних засобах визначаються Європейською Угодою про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів».

3 — «є) «Колона» — квадрат жовтого кольору з каймою червоного кольору, в який вписано літеру «К» чорного кольору (сторона квадрата — не менше 250 мм, ширина кайми — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що рухаються в колоні».

Як бачимо, на транспортних засобах, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, має бути встановлений розпізнавальний знак «Знак небезпеки» разом із розпізнавальним знаком «Інформаційна таблиця небезпечного вантажу». Правильна відповідь — четверта.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo